TriMan 2013 - Mistrzostwa Polski w triathlonie

21 lipca 2013 r. nad Jeziorem Mietkowskim odbędą się oficjalne Mistrzostwa Polski na dystansie długim ITU - TriMan 2013.
Zawodnicy  mieli do pokonania 3 km pływania, 80 km kolarstwa oraz 20 km biegu. W ramach Mistrzostw Polski, odbędą się również Mistrzostwa Polski Policji. Na starcie zobaczymy całą czołówkę polskich triathlonistów z aktualnym mistrzem Polski Krzysztofem Augustyniakiem z Polkowic na czele.
Pół godziny przed startem zawodników na dystansie długim, wystartują uczestnicy TriMan na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania - 40 km kolarstwa - 10 km biegu).
Na jedym i drugim dystansie nie zabraknie sportowych emocji, a każdy kto ukończy zawody TriMan będzie się mógł czuć zwycięzcą.
Triathlon przeżywa w Polsce prawdziwy boom, wciąż przybywa amatorów pływania, kolarstwa i biegu. Spodziewamy się ok. 400 zawodników na starcie. Wciąż trwają zapisy na stronie www.prtriathlon.pl .
Organizatorzy przewidzieli również atrakcje dla publiczności - będą pokazy jednostek specjalnych policji, konkursy z nagrodami dla publiczności etc. Spikerem zawodów będzie znany dziennikarz sportowy Paweł Kościółek, który zachęci kibiców do żywiołowego dopingu "ludzi z żelaza".
Zapraszamy do uczestnictwa w TriMan 2013. Początek zawodów o godz. 9.00."