Powiatowy piknik samorządowca 2018

Powiatowy piknik samorządowca 2018
W niedzielę, 27 maja odbył się u nas Powiatowy Piknik Samorządowca - impreza z atrakcjami dla całej rodziny zorganizowana przez Powiat Wrocławski. 


Powiatowy piknik samorządowca 2018

Bieg Mietkowski - Półmaraton 2018

Bieg Mietkowski 2018

To był weekend pełen emocji i pozytywnej energii. 22 kwietnia odbył się VI Bieg Mietkowski - Półmaraton. Start i metę biegu zorganizowano w naszym ośrodku. Zadaniem zawodników było okrążenie Zalewu Mietkowskiego

Bieg Mietkowski 2018

Marinowanie 2013

Marinowanie nad Zalewem Mietkowskim

Tegoroczne Marinowanie Mietków przeszło do historii. Jak co roku w dwa dni na plaży pojawiły się tysiące osób chcących wziąć udział w tym unikalnym pikniku żeglarskim. 18 i 19 maja w Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego odbyła się już piąta edycja tej imprezy.

Marinowanie nad Zalewem Mietkowskim

Warsztaty ekologiczne

Warsztaty ekologiczne

Warsztaty ekologiczne w OSWiR w Borzygniewie  to pilotażowy projekt edukacyjny, mający na celu poszerzenie wiedzy ekologicznej u uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu wrocławskiego.

więcej o warsztatach

Egzamin na żeglarza jachtowego

Egzamin na żeglarza jachtowego

W połowie lipca w Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie, obył się pierwszy (w nowym ośrodku) egzamin na żeglarza jachtowego.

Egzamin na żeglarza jachtowego

Bieg Mietkowski 2013- podsumowanie imprezy,

Po raz kolejny w tym sezonie plaża w Borzygniewie gościła wydarzenie, które zgromadziło mnóstwo przyjezdnych a także mieszkańców okolicy. Tym razem byli to głównie biegacze z kilkudziesięciu miejsc Dolnego Śląska chcący pokonać trasę Biegu Mietkowskiego.

Przejdź do artykułu...

Warsztaty ekologiczne dla szkół podstawowych 2018

Warsztaty ekologiczne dla szkół podstawowych 2018

“Fascynujący świat zwierząt”  - to cykl warsztatów ekologicznych dla uczniów szkół podstawowych, które rozpoczęły się w poniedziałek w naszym ośrodku. Dziękujemy Staroście Powiatu Wrocławskiego - Romanowi Potockiemu za organizację tej ciekawej inicjatywy!

Zobacz galerię zdjęć z warsztatów

Marinowanie Mietków 2011

Marinowanie 2011

W ostatni weekend w Borzygniewie nikt nie mógł narzekać na nudę. Szanty, regaty oraz liczne konkursy – tak wyglądało tegoroczne Marinowanie, czyli cykliczna impreza, którą od kilku lat organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Mietkowie, przy wsparciu oraz pod patronatem władz gminy Mietków i Powiatu Wrocławskiego.

Marinowanie 2011

Relacja MP triathlonu

Triathlon

W niedzielę, 21.07, w Borzygniewie odbyły się Mistrzostwa Polski w triathlonie na długim dystansie (3 km pływania - 80 km jazdy rowerem - 20 km biegu); kilkuset zawodników rywalizowało także na krótszym dystansie  (1,5 km – 40 km – 10 km)...

pełna relacja

Warsztaty ekologiczne
2014

17 września ruszyła jesienna edycja warsztatów ekologicznych w Borzygniewie. We wrześniu oraz w październiku w warsztatach udział wzięło ok. 500 młodych mieszkańców Powiatu Wrocławskiego.

warsztaty ekologiczne 2014

Konferencja

konferencja

4 października na terenie OSWiR w Borzygniewie została zorganizowana konferencja poświęcona realizacji projektu unijnego pn. „Budowa Ośrodka Sportów w Borzygniewie (I etap)" współfinansowanego przez UE ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

więcej o konferencji

Szkolenie

Szkolenie pt. Kreowanie produktu turystycznego

24.09.2012 r. w Ośrodku Sportów Wodnych w Borzygniewie odbyło się szkolenie dotyczące kreowania produktu turystycznego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele starostwa i urzędów gmin zajmujących się promocją oraz przedstawiciele lokalnych grup działania.

Kreowanie produktu turystycznego

Bieg Mietkowski 2014
zapisy

Bieg Mietkowski 2014

Bardzo nam miło ogłosić strat zapisów do drugiej edycji Biegu Mietkowskiego. Odbędzie się on w niedzielę 11 maja 2014 roku, a jego start i meta usytuowane będą właśnie na terenie OSWiR w Borzygniewie.

Przejdź do artykułu...

TriMan 2013 - MPi w triathlonie

       21 lipca 2013 r. nad Jeziorem Mietkowskim odbędą się oficjalne Mistrzostwa Polski na dystansie długim ITU - TriMan 2013.
Zawodnicy będą mieli do pokonania 3 km pływania, 80 km kolarstwa oraz 20 km biegu. W ramach Mistrzostw Polski, odbędą się również Mistrzostwa Polski Policji. Na starcie zobaczymy całą czołówkę polskich triathlonistów z aktualnym mistrzem Polski Krzysztofem Augustyniakiem z Polkowic na czele.

TriMan 2013