Logo OSWiR PW

Ulotka w pdf do pobrania

Pobierz plik: pobierz bosw-ulotka.pdf bosw-ulotka.pdf

Uchwała regulamin BOSW

aktualności
Data dodania: 21.06.2018

Zakończenie sezonu UKS JUDO Mietków

Wczoraj zawodnicy UKS JUDO Mietków świętowali u nas zakończenie sezonu. Było ognisko, śpiew z gitarami i świetna zabawa w towarzystwie rodzin zawodników i trenera Bolesława Bokło.  
Sportowcom życzymy udanych, pełnych wrażeń wakacji!

Data dodania: 19.06.2018

Warsztaty "Kobieta Skuteczna"

W sobotę 16 czerwca w naszym ośrodku odbyły się warsztaty "Kobieta Skuteczna". Ich uczestniczki uczyły się nabywania umiejętności zarządzania czasem i efektywnej komunikacji, poznawały techniki relaksacyjne i dowiadywały się, w jaki sposób podnieść poczucie własnej wartości. Dziękujemy wszystkim Paniom za udział, mamy nadzieję, że wyniesione doświadczenia będą przydatne na co dzień!

Data dodania: 15.06.2018

Triathlon Mietków za nami!

Pływanie na dystansie 950 m, 45 km jazdy na rowerze i 10,5 km biegu. Takim wyzwaniom musieli stawić czoła zawodnicy Triathlonu Mietków w Sobotę 8 czerwca. W kolejnym dniu, 9 czerwca, odbyła się Triahtlonowa Sztafeta Firmowa, której zawodnicy mieli do pokonania trasy o połowę krótsze, niż ich koledzy w sobotę. Gratulujemy zawodnikom żelaznej kondycji!

Data dodania: 05.06.2018

Dzień Dziecka w naszym ośrodku

2 czerwca z okazji obchodów Dnia Dziecka najmłodszym zorganizowaliśmy dzień pełen zabawy! Były dmuchańce, zabawy, konkursy z nagrodami, słodkości i niespodzianki oraz nauka windsurfingu ze szkołą Miko Sport. 

Organizatorami imprezy byli: Jolanta, Robert i Kazimierz Polańscy, Nasz Ośrodek, Miko Sport, GOK w Mietkowie, Oddział Regionalny KRUS we Wrocławiu.

Data dodania: 29.05.2018

Ponad 3 tysiące osób wzięło udział w Powiatowym Pikniku Samorządowca

W niedzielę, 27 maja odbył się u nas Powiatowy Piknik Samorządowca - impreza z atrakcjami dla całej rodziny zorganizowana przez Powiat Wrocławski. Nie zabrakło atrakcji wodnych - odbył się pokaz windsurfingu, pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu WOPR i Straży Pożarnej oraz pokaz na łodziach Omega w wykonaniu dzieci. Dzieci mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych i bawić się na gigantycznych dmuchańcach. Można było podziwiać teatr ognia na plaży, pokaz Judo dzieci ze szkoły w Mietkowie uświetniony obecnością gościa specjalnego - olimpijczyka Rafał Kubackiego. Odbyły się koncerty zespołów: Marvikal, Red Carpet, Mokosza, Chór Dyszkant i zespoły dziecięce z Żórawiny Pikolo i Ósemka. 
We współpracy z Fundacją Book Crossing Polska zorganizowaliśmy też Lotną Bibliotekę. Na naszej plaży stanął regał z książkami - punkt wymiany książek. Bez zapisów czy kart bibliotecznych można było pożyczać książki, dzielić się nimi, przekazywać je z rąk do rąk.  
Data dodania: 21.05.2018

Piknik Samorządowca już 27 maja!

Serdecznie zapraszamy na Piknik Samorządowca, który odbędzie się już 27.05.2018r. w naszym Ośrodku. To będzie jedna z najgorętszych imprez sezonu - nie możecie jej przegapić!
Wśród licznych atrakcji m.in.
- występ zespołów Marvikal, Red Carpet i Owocówki,
- teatr ognia Teatr Ognia - Fire Mime,
- darmowe porady prawne i obywatelskie,
- konkursy sportowe,
- pokazy windsurfingu,
- food trucki.

Imprezę poprowadzi Adrian Walczyk, Event&Media Adrian Walczyk
Startujemy o 15. Do zobaczenia już niebawem :)

Data dodania: 23.05.2018

Modernizacja plaży

W tym tygodniu na naszą plażę przyjechało 50 ton świeżego piasku, a także nowe kubły na śmieci. Mamy nadzieję, że zwiększy to komfort wypoczynku w naszym ośrodku. 

Data dodania: 21.05.2018

Treningi Otwarte - Triathlon Mietków

W sobotę 19 maja spędziliśmy czas bardzo aktywnie. Odbywał się u nas trening otwarty przed Triathlonem Mietków. Zawodnicy mogli zapoznać się z trasą zawodów i przetestować... jak szybko potrafią się rozebrać wyskakując z wody :) 

Kolejny trening 2 czerwca, polecamy udział w nim, żeby jeszcze lepiej przygotować się do Triathlonowej Sztafety Firmowej i Triathlonu Mietków. 

Data dodania: 21.05.2018

Triathlon Mietków - już 9-10 czerwca!

Już w czerwcu Triathlon Mietków! Nie możecie przegapić tej wspaniałej sportowej imprezy, która w 2017 roku zdobyła tytuł najlepszych zawodów w Polsce na dystansach krótkich. 

Tym razem w sobotę 9 czerwca odbędą się zawody indywidualne na dystansie 1/4 IM, czyli 950 m pływania, 45 km na rowerze i 10,5 km biegu.

W niedzielę, 10 czerwca będzie Triathlonowa Sztafeta Firmowa oraz zawody indywidualne na dystansie 1/8 IM, na których będą mogli zmierzyć się zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat, jak i osoby rozpoczynające przygodę z triathlonem.

Szczegóły i zapisy: https://triathlonmietkow.pl/

Data dodania: 14.05.2018

Bezpłatne szkolenie dla kobiet "KOBIETA SKUTECZNA"

Celem spotkania jest podniesienie umiejętności komunikacyjnych w rodzinie, a także w innych relacjach społecznych. Dzień szkoleniowy podzielony jest na trzy obszary: komunikacja z dzieckiem („jak gadać, aby się dogadać”), komunikacja personalna, zajęcia relaksacyjne (polegające na redukcji wewnętrznego napięcia, rozluźnieniu mięśni, w wyniku którego zmniejsza się lęk, złość, gniew).

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wrocławskiego Biuletyn Informacji Publicznej BOSW
Pogoda