Logo OSWiR PW

Ulotka w pdf do pobrania

Pobierz plik: pobierz bosw-ulotka.pdf bosw-ulotka.pdf

Uchwała regulamin BOSW

aktualności
Data dodania: 05.03.2019

Ćwiczenia straży pożarnej

Nad zalewem trwają ćwiczenia Straży Pożarnej. Odwiedzili nas już strażacy z Mietkowa, którzy przyjechali swoim nowym samochodem ratowniczo-gaśniczym MAN TGM 13.290. Gościliśmy też Straż Pożarną z Wrocławia.

Data dodania: 04.03.2019

Remont sprzętu pływającego

Nasz sprzęt pływający wyjechał niedawno na zasłużoną konserwację. Stopniowo pierwsze rowerki już do nas wracają po modernizacji. Nie możemy się doczekać, aż wypłyną na wody zalewu. Sezon coraz bliżej!
Data dodania: 03.03.2019

Czas porządków i remontów

Ciche miesiące w naszym ośrodku wykorzystujemy na remonty, konserwacje i modernizacje, dzięki którym jak najlepiej przygotujemy się do sezonu. Za nami m.in. remont toalety dla naszych turystów, remont pomieszczenia gospodarczego i narzędziowni, konserwacja i przestawienie szlabanu czy montaż moskitier w oknach. 

Data dodania: 28.02.2019

Ogłoszenie z 28.02.2019 r. o naborze na stanowisko pracownika gospodarczego

Ogłoszenie o naborze dostępne jest pod adresem:

http://www.oswirborzygniew.naszbip.pl/upload/files/231551440981-1.pdf

Data dodania: 18.02.2019

Modernizacja pola namiotowego

Zima to czas napraw, remontów i przygotowań do sezonu letniego w naszym Ośrodku. Niedawno odwiedzili nas geodeci i wykonali stosowne pomiary, a zimujące u nas przyczepy musiały zostać zabrane. Powód? Modernizujemy pole namiotowe, by zapewnić lepszy komfort naszym turystom. 

Data dodania: 14.01.2019

Nabór na stanowisko pracownika gospodarczego

Dyrektor OSWiRPW w Borzygniewie ogłasza nabór na stanowisko pracownika gospodarczego. Termin składania aplikacji mija 28.01.2019 r o godz. 15:00.

Szczegóły na stronie: http://www.oswirborzygniew.naszbip.pl/nabory-na-nowe-stanowiska

Data dodania: 08.10.2018

Podglądania Filmowe na Plaży - edycja jesienna

6 października zafundowaliśmy odwiedzającym nam gościom moc atrakcji. Wszystko za sprawą imprezy "Podglądania Filmowe na Plaży - edycja jesienna". Zorganizowaliśmy warsztaty 3D  "Dizajn dla dzieci", leżakowanie, czyli czytanie bajek przez aktorkę Annę Krotoską oraz pokaz filmowy w naszej sali konferencyjnej - "Wieża. Jasny dzień" w reżyserii Jagody Szelc. Dziękujemy inicjatywie "Podglądania Filmowe" za świetną organizację tego wydarzenia.

Data dodania: 02.11.2018

Borzygniew w jesiennej odsłonie

Borzygniew jesienią prezentuje się równie pięknie, jak latem. Nie wszyscy już zakończyli sezon - kilku miłośników kite surfingu wciąż korzysta z pomyślnych wiatrów. To się nazywa prawdziwa pasja!  

Data dodania: 02.11.2018

Jesienne porządki w Borzygniewie

Jesień upływa u nas pod znakiem posezonowych porządków - myjemy, konserwujemy, zabezpieczamy. Za nami udane i pracowite lato, ale czas przygotować się do zimy... i już nie możemy doczekać się kolejnego sezonu!

Data dodania: 01.10.2018

Podglądania Filmowe, edycja jesienna już w sobotę 6 października

Już w październiku jesienna edycja Podglądań Filmowych na Plaży - warsztaty rodzinne, czytanie bajek dzieciom, i pokaz filmowy "Wieża. Jasny Dzień" reż. Jagoda Szelc.
Rozpoczynamy kolejny sezon spotkań nad Zalewem Mietkowskim. W Borzygniewie znów będzie można spędzić weekend na ciekawym spotkaniu z filmem, ale tym razem także z innymi dziedzinami sztuki. Zapraszamy całe rodziny - każde pokolenie znajdzie coś dla siebie. 
System Informacji Przestrzennej Powiatu Wrocławskiego Biuletyn Informacji Publicznej BOSW
Pogoda