Podglądania Filmowe na Plaży - edycja jesienna

6 października zafundowaliśmy odwiedzającym nam gościom moc atrakcji. Wszystko za sprawą imprezy "Podglądania Filmowe na Plaży - edycja jesienna". Zorganizowaliśmy warsztaty 3D  "Dizajn dla dzieci", leżakowanie, czyli czytanie bajek przez aktorkę Annę Krotoską oraz pokaz filmowy w naszej sali konferencyjnej - "Wieża. Jasny dzień" w reżyserii Jagody Szelc. Dziękujemy inicjatywie "Podglądania Filmowe" za świetną organizację tego wydarzenia.  

Borzygniew w jesiennej odsłonie

Borzygniew jesienią prezentuje się równie pięknie, jak latem. Nie wszyscy już zakończyli sezon - kilku miłośników kite surfingu wciąż korzysta z pomyślnych wiatrów. To się nazywa prawdziwa pasja! 

Jesienne porządki w Borzygniewie

Jesień upływa u nas pod znakiem posezonowych porządków - myjemy, konserwujemy, zabezpieczamy. Za nami udane i pracowite lato, ale czas przygotować się do zimy... i już nie możemy doczekać się kolejnego sezonu!

Podglądania Filmowe, edycja jesienna już w sobotę 6 października

Już w październiku jesienna edycja Podglądań Filmowych na Plaży - warsztaty rodzinne, czytanie bajek dzieciom, i pokaz filmowy "Wieża. Jasny Dzień" reż. Jagoda Szelc.
Rozpoczynamy kolejny sezon spotkań nad Zalewem Mietkowskim. W Borzygniewie znów będzie można spędzić weekend na ciekawym spotkaniu z filmem, ale tym razem także z innymi dziedzinami sztuki. Zapraszamy całe rodziny - każde pokolenie znajdzie coś dla siebie. 

Aktywny weekend w naszym ośrodku

W miniony weekend 15.09 - 16.09 gościliśmy u nas dwie ciekawe imprezy - Dzień otwarty i mistrzostwa w pływaniu Riwiera Open Water oraz ciekawe wydarzenie kulturalne - Plażowe Warsztaty Filmowe i pokaz filmów krótkometrażowych. 

Dolnośląskie Mistrzostwa Riviera Open Water

Już w sobotę 15 września prawdziwa inwazja pływaków nad naszym zalewem! Dolnośląskie Mistrzostwa Riviera Open Water. Zawodnicy będą ścigać się na pięciu dystansach - od 50 metrów do 4,7 kilometrów. Oprócz zawodów zorganizowany zostanie także dzień otwarty - w naszej sali konferencyjnej odbędą się ciekawe wykłady o tematyce sportu, pływania i triathlonów. 
Szczegóły i zapisy na stronie: http://p-s-w.pl/rivieraow

Pożegnanie wakacji w kinie plenerowym

Kino plenerowe w ostatni weekend wakacji zorganizowaliśmy... pod dachem. Pogoda nie dopisała, ale i tak zadbaliśmy o super atmosferę. Był popcorn i leżaki, a widzowie mogli obejrzeć niezwykle klimatyczny film "Wielkie Piękno", zdobywcę Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny, wyróżniający się oszałamiającymi wizualnie scenami, świetną fabułą i genialną rolą Toniego Servil'a. 

Podglądania Filmowe na Plaży

W dwa wyjątkowe weekendy - 18 i 25 sierpnia gościliśmy na naszej plaży kino plenerowe.18 sierpnia widzowie obejrzeli film dokumentalny "Mantangi/Maya/M.I.A". - reż. Stephen Loveridge, a tydzień później 4 polskie filmy krótkometrażowe - "Larp" - reż. Kordian Kądziela '28 , "Fusy" - reż. Kordian Kądziela '28, "Nic nowego pod słońcem" reż. Damian Kocur '24, "Magma" reż. Paweł Maślona '31. Frekwencja dopisała - zadbaliśmy o leżaki, koce, popcorn, a Bar Sailor o szeroki wybór napojów. 

Rekordowa frekwencja na pierwszym pokazie kina plenerowego

To był niesamowity wieczór. 11 sierpnia w sobotę odbył się pierwszy pokaz w naszym kinie plenerowym w ramach projektu "Podglądania Filmowe na Plaży". Widzowie obejrzeli filmowy hit "Dzikie Historie" produkcji samego Pedro Almodovara. Frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania - odwiedziło nas kilkaset osób.  

Do zobaczenia na kolejnej projekcji już w sobotę 18 sierpnia! 

Kino plenerowe na plaży w naszym Ośrodku

W wakacyjne soboty nasza plaża zamieni się w kino plenerowe. Zostaną na niej zorganizowane pokazy filmowe pod nazwą “Podglądania Filmowe na Plaży” - Letnie kino to znakomity sposób na spędzenie sobotnich wieczorów w tym malowniczo położonym miejscu. Zapraszam wszystkich na wyjątkowe seanse -  mówi Hubert Kurdziel dyrektor Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji, w którym organizowane jest kino w plenerze. 

To pierwsza w historii taka inicjatywa nad zalewem. Widzowie obejrzą słynne, nagradzane na festiwalach filmy m.in. „Dzikie historie” produkcji Pedro Almodovara.

W organizację pokazów zaangażował się Urząd Marszałkowski, Fundacja Punkt Widzenia i Podglądania Filmowe, a patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki. 

Cieszę się i jestem dumny, że organizujemy to ciekawe przedsięwzięcie. Udało się to dzięki  współpracy na wielu płaszczyznach. Kino plenerowe  to przykład, jak ludzie kreatywni i urzędnicy mogą zjednoczyć siły z pozytywnym skutkiem - dodaje Hubert Kurdziel. 

 

Seanse odbywają się w soboty o 21:00. Wstęp jest bezpłatny. 

Repertuar pokazów znajduje się na naszym Facebook'u: https://www.facebook.com/events/670040076722202/ 

Regaty o Puchar Marszałka 2018

W weekend 28 i 29 sierpnia w naszym ośrodku odbyły się Regaty o Puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Zawodnicy rywalizowali w klasach: Laser Radial, Otimist i Laser 4.7. Organizatorem regat był Wrocławski  Okręgowy Związek Żeglarski i Powiat. To była świetna sportowa impreza! 

Regaty o Puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego

 Już w weekend 28 i 29 lipca Regaty o Puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego w naszym ośrodku. Ich organizatorem jest Wrocławski Okręgowy Związek Żeglarski. Zapraszamy do kibicowania w godzinach 11:00 - 14:00. 

Półkolonie w naszym ośrodku

Wszędzie dobrze, ale nad wodą najlepiej. W ostatnim czasie odwiedziły nas dzieci i młodzież w ramach półkolonii ze Świdnicy i Gminy Żarów. Miały okazję do pływania żaglówkami, stawiały pierwsze kroki w pływaniu na windsurfingu, odpoczywały na plaży i bawiły się przy ognisku. 

Zakończenie sezonu UKS JUDO Mietków

Wczoraj zawodnicy UKS JUDO Mietków świętowali u nas zakończenie sezonu. Było ognisko, śpiew z gitarami i świetna zabawa w towarzystwie rodzin zawodników i trenera Bolesława Bokło.  
Sportowcom życzymy udanych, pełnych wrażeń wakacji!

Warsztaty "Kobieta Skuteczna"

W sobotę 16 czerwca w naszym ośrodku odbyły się warsztaty "Kobieta Skuteczna". Ich uczestniczki uczyły się nabywania umiejętności zarządzania czasem i efektywnej komunikacji, poznawały techniki relaksacyjne i dowiadywały się, w jaki sposób podnieść poczucie własnej wartości. Dziękujemy wszystkim Paniom za udział, mamy nadzieję, że wyniesione doświadczenia będą przydatne na co dzień!

Triathlon Mietków za nami!

Pływanie na dystansie 950 m, 45 km jazdy na rowerze i 10,5 km biegu. Takim wyzwaniom musieli stawić czoła zawodnicy Triathlonu Mietków w Sobotę 8 czerwca. W kolejnym dniu, 9 czerwca, odbyła się Triahtlonowa Sztafeta Firmowa, której zawodnicy mieli do pokonania trasy o połowę krótsze, niż ich koledzy w sobotę. Gratulujemy zawodnikom żelaznej kondycji!

Link do zdjęć i filmów: 

Dzień Dziecka w naszym ośrodku

2 czerwca z okazji obchodów Dnia Dziecka najmłodszym zorganizowaliśmy dzień pełen zabawy! Były dmuchańce, zabawy, konkursy z nagrodami, słodkości i niespodzianki oraz nauka windsurfingu ze szkołą Miko Sport. 

Organizatorami imprezy byli: Jolanta, Robert i Kazimierz Polańscy, Nasz Ośrodek, Miko Sport, GOK w Mietkowie, Oddział Regionalny KRUS we Wrocławiu.

Ponad 3 tysiące osób wzięło udział w Powiatowym Pikniku Samorządowca

W niedzielę, 27 maja odbył się u nas Powiatowy Piknik Samorządowca - impreza z atrakcjami dla całej rodziny zorganizowana przez Powiat Wrocławski. Nie zabrakło atrakcji wodnych - odbył się pokaz windsurfingu, pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu WOPR i Straży Pożarnej oraz pokaz na łodziach Omega w wykonaniu dzieci. Dzieci mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych i bawić się na gigantycznych dmuchańcach. Można było podziwiać teatr ognia na plaży, pokaz Judo dzieci ze szkoły w Mietkowie uświetniony obecnością gościa specjalnego - olimpijczyka Rafał Kubackiego. Odbyły się koncerty zespołów: Marvikal, Red Carpet, Mokosza, Chór Dyszkant i zespoły dziecięce z Żórawiny Pikolo i Ósemka. 
We współpracy z Fundacją Book Crossing Polska zorganizowaliśmy też Lotną Bibliotekę. Na naszej plaży stanął regał z książkami - punkt wymiany książek. Bez zapisów czy kart bibliotecznych można było pożyczać książki, dzielić się nimi, przekazywać je z rąk do rąk.  

Piknik Samorządowca już 27 maja!

Serdecznie zapraszamy na Piknik Samorządowca, który odbędzie się już 27.05.2018r. w naszym Ośrodku. To będzie jedna z najgorętszych imprez sezonu - nie możecie jej przegapić!
Wśród licznych atrakcji m.in.
- występ zespołów Marvikal, Red Carpet i Owocówki,
- teatr ognia Teatr Ognia - Fire Mime,
- darmowe porady prawne i obywatelskie,
- konkursy sportowe,
- pokazy windsurfingu,
- food trucki.

Imprezę poprowadzi Adrian Walczyk, Event&Media Adrian Walczyk
Startujemy o 15. Do zobaczenia już niebawem :)

Modernizacja plaży

W tym tygodniu na naszą plażę przyjechało 50 ton świeżego piasku, a także nowe kubły na śmieci. Mamy nadzieję, że zwiększy to komfort wypoczynku w naszym ośrodku. 

Treningi Otwarte - Triathlon Mietków

W sobotę 19 maja spędziliśmy czas bardzo aktywnie. Odbywał się u nas trening otwarty przed Triathlonem Mietków. Zawodnicy mogli zapoznać się z trasą zawodów i przetestować... jak szybko potrafią się rozebrać wyskakując z wody :) 

Kolejny trening 2 czerwca, polecamy udział w nim, żeby jeszcze lepiej przygotować się do Triathlonowej Sztafety Firmowej i Triathlonu Mietków. 

Triathlon Mietków - już 9-10 czerwca!

Już w czerwcu Triathlon Mietków! Nie możecie przegapić tej wspaniałej sportowej imprezy, która w 2017 roku zdobyła tytuł najlepszych zawodów w Polsce na dystansach krótkich. 

Tym razem w sobotę 9 czerwca odbędą się zawody indywidualne na dystansie 1/4 IM, czyli 950 m pływania, 45 km na rowerze i 10,5 km biegu.

W niedzielę, 10 czerwca będzie Triathlonowa Sztafeta Firmowa oraz zawody indywidualne na dystansie 1/8 IM, na których będą mogli zmierzyć się zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat, jak i osoby rozpoczynające przygodę z triathlonem.

Szczegóły i zapisy: https://triathlonmietkow.pl/

Bezpłatne szkolenie dla kobiet "KOBIETA SKUTECZNA"

Celem spotkania jest podniesienie umiejętności komunikacyjnych w rodzinie, a także w innych relacjach społecznych. Dzień szkoleniowy podzielony jest na trzy obszary: komunikacja z dzieckiem („jak gadać, aby się dogadać”), komunikacja personalna, zajęcia relaksacyjne (polegające na redukcji wewnętrznego napięcia, rozluźnieniu mięśni, w wyniku którego zmniejsza się lęk, złość, gniew).

“KOBIETA SKUTECZNA” to projekt realizowany przez grupę doświadczonych, wykwalifikowanych trenerów i doradców, dzięki czemu każda z uczestniczek projektu osiągnie korzyści w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego.

Co zyskasz?
Nabycie umiejętności komunikacyjnych w rodzinie
Umiejętność zarządzania czasem własnym
Wzrost pewności siebie

Co oferujemy?
Wykwalifikowaną kadrę trenerów
Doradztwo w zakresie komunikacji z dzieckiem
Zajęcia relaksacyjne
Catering oraz przerwę kawową podczas szkolenia

Jak się zgłosić?
Zapisy pod numerem 502 655 066
Termin zgłoszeń do 31 maja 2018
Liczba miejsc ograniczona

Szkolenie odbędzie się 16 czerwca 2018, godz. 9-17 w naszym ośrodku.

Warsztaty ekologiczne dla szkół podstawowych

“Fascynujący świat zwierząt”  - to cykl warsztatów ekologicznych dla uczniów szkół podstawowych, które rozpoczęły się w poniedziałek w naszym ośrodku. Dziękujemy Staroście Powiatu Wrocławskiego - Romanowi Potockiemu za organizację tej ciekawej inicjatywy!

 

Oprócz nauki, uczniowie otrzymali upominki i miło spędzili czas na terenie naszego ośrodka.

 

Warsztaty potrwają do października i wezmą w nich udział szkoły podstawowe z Powiatu Wrocławskiego.

 

Majówka w Borzygniewie

W długi weekend majowy odwiedzaliście nas bardzo licznie, z czego niezmiernie się cieszymy! Za nami wiele słonecznych dni pod znakiem wypoczynku na świeżym powietrzu. Chętnie wypożyczaliście nasz sprzęt wodny i leniuchowaliście na plaży. Wielu z Was zdecydowało się też, by spędzić kilka nocy na campingu. Otwarte były bary i szkoła sportów wodnych. Ośrodek na prawdę tętnił życiem. I niech tak zostanie przynajmniej do końca sezonu!

Prace porządkowe na campingu

Chcemy, żeby nasi goście mogli u nas komfortowo wypoczywać. Na naszym campingu można korzystać m.in. z zadaszonej wiaty, nowoczesnych łazienek i toalet, miejsc na urządzenie grilla czy ław i stołów pod daszkiem. Te ostatnioprzeszły mały remont, żeby wygodnie się przy nich biesiadowało. 

Bieg Mietkowski - Półmaraton

To był weekend pełen emocji i pozytywnej energii. 22 kwietnia odbył się VI Bieg Mietkowski - Półmaraton. Start i metę biegu zorganizowano w naszym ośrodku. Zadaniem zawodników było okrążenie Zalewu Mietkowskiego - trasa wiodła przez okoliczne miejscowości, a jej najbardziej spektakularnym odcinkiem był 3-kilometrowy dystans po koronie wału zalewu z widokiem na szczyt Ślęży. 

W  sumie w półmaratonie wystartowało ponad 500 osób. Poza tym odbyły się również biegi juniorskie dla dzieci i młodzieży - zorganizowano dla nich wyścigi w 5 kategoriach wiekowych. Uczestnicy najmłodszej z nich mieli zaledwie 6-7 lat, w najstarszej pobiegli 16-18 latkowie.   

Tego dnia do Borzygniewu zawitało prawdziwe lato - nie zabrakło u nas plażowiczów, którzy przyszli, by cieszyć się słońcem.  

Wiosna nad Zalewem

Pierwsza połowa kwietnia rozpieszcza nas piękną pogodą i widokami. Na Zalewie można zaobserwować pierwszych kite-surferów, którzy korzystają z dobrego wiatru. Zaczął funkcjonować Sailor Bar, serwujący napoje chłodzące i chrupiące frytki, a w naszym ośrodku można już wypożyczyć rowery wodne. Mimo, że oficjalny start sezonu dopiero za dwa tygodnie, już teraz sporo się u nas dzieje!  

Przygotowania do sezonu

Do planowanego otwarcia sezonu pozostał niespełna miesiąc - już od 1 maja miłośnicy sportów wodnych będą mogli znów cieszyć się swoim ulubionym hobby. Tymczasem w naszym ośrodku przygotowania do sezonu idą pełną parą. Porządkujemy, reperujemy i odnawiamy nasze łodzie - w tym roku jachty Omega, których posiadamy obecnie 6 sztuk, otrzymają nowe żagle. 

Oznakowanie ośrodka

Dbamy o poprawę oznakowania ośrodka, dzięki czemu odwiedzający nas goście będą mogli lepiej orientować się na naszym terenie. W tym celu zakupiliśmy znaki, które będą informować o ważnych miejscach/strefach ośrodka. Dzięki nim będzie również wiadomo, co i w jakim miejscu jest u nas dozwolone, a co zabronione.   

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju. 

Zapraszamy również do nas na świąteczny spacer i spędzenie rodzinnych chwil aktywnie, w otoczeniu malowniczego krajobrazu Zalewu Mietkowskiego.

 

Tego życzą Wam,
Dyrektor i Pracownicy Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego

Budowa nowego pomostu

Dobra wiadomość dla żeglarzy i posiadaczy łodzi! Rozpoczęliśmy gruntowny remont naszego pomostu. Dzięki temu już niedługo będziecie mogli cumować swoje łodzie i jachty przy nowoczesnym, stabilnym, podświetlanym, a przez to bezpiecznym pomoście (miejsc do cumowania będzie ok. 30).

Prace budowlane wystartowały z małym opóźnieniem z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych (wysoka fala, lód). Planujemy je zakończyć do 30 kwietnia.

VI Bieg Mietkowski - Półmaraton już 22 kwietnia!

Już w niedzielę 22 kwietnia jedna z największych imprez organizowanych nad Zalewem Mietkowskim: VI Bieg Mietkowski - Półmaraton​. Start i meta będą oczywiście w naszym ośrodku. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!

 

-     Bieg odbędzie się 22.04.2018, o godzinie 10:00

 

-     Półmaraton

Trasa biegu wiedzie dookoła Zalewu Mietkowskiego z malowniczym widokiem na górę Ślężę. Start i meta zorganizowane będą w Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji w Borzygniewie.

Na zawodników będą czekały 3 punkty żywnościowe na trasie, a na mecie dobrze wyposażony bufet. 

Zawodnicy będą walczyć o Puchar Biegu Mietkowskiego - dla 5 najlepszych zawodników przygotowano statuetki oraz nagrody pieniężne. Zawodnicy będą nagradzanie także w swoich kategoriach wiekowych oraz w rywalizacji drużynowej.

 

-     Rywalizacja drużynowa

Zawodnicy biorący udział w półmaratonie, mogą również sprawdzić się razem z zespołem. Drużyny powinny liczyć od 8 do 12 osób, przy czym do wyniku drużyny będzie brany pod uwagę czas 7 zawodników, którzy w najszybszym czasie przekroczą linię mety. Nagrodą dla najlepszej drużyny będzie oczywiście szampan na mecie, a także obiad w restauracji.

 

-     Bieg juniorów i bieg na 5 km

W tym roku biegowi głównemu będzie towarzyszyć atrakcja dla najmłodszych - Biegi Juniorskie. Organizatorzy przewidzieli 5 kategorii wiekowych: dzieci 6-7 lat (bieg na 200 m), dzieci 8-9 lat (bieg na 500 m), dzieci 10-12 lat (bieg na 1000 m), dzieci na 13-15 lat (bieg na 2000 m), młodzież 16-18 lat (5 km). Dla zawodników będą przygotowane medale, dyplomy i lekki poczęstunek.

 

Więcej informacji o biegu oraz zapisy na stronie: http://biegmietkowski.pl/

Początek wiosny w Borzygniewie

Pierwsze dni wiosny w Borzygniewie upłynęły w mocno zimowych klimatach. Tak dużo śniegu dawno tu nas nie było!

Nasz ośrodek na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu

W ostatni weekend lutego uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu. Na naszym stoisku promowaliśmy ideę aktywnego wypoczynku nad wodą. Idealne warunki do uprawiania sportów wodnych, malownicze trasy dla biegaczy, pole namiotowe i i plaża, a także duże imprezy sportowe, takie jak Bieg Mietkowski czy Triathlon to największe atuty naszego ośrodka i opowiadaliśmy o nich osobom licznie odwiedzającym nasze stoisko. Podkreślaliśmy również możliwość zorganizowania u nas konferencji czy imprezy okolicznościowej.

Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać z osobami, które już nas znały, a także z tymi, które dopiero się o nas dowiedziały. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas w tym sezonie!

Orkan Grzegorz w BOSW

Modernizacja sali konferencyjnej

Zakończyliśmy już modernizację naszej sali! Nasi pracownicy zamontowali specjalną ladę, która z pewnością będzie wam przydatna podczas organizowanych przez was imprez! Oczywiście zapraszamy do kontaktu i rezerwowania sali na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe

Modernizacja i czyszczenie ośrodka

Remont sali konferencjynej

Za oknami już śmiało można powiedzieć jesień. My natomiast ciężko pracujemy i zajmujemy się modernizacją naszej sali. Tworzymy dla was specjalne zaplecze gastronomiczne. Dlatego zachęcamy do kontaktu i rezerwowania terminów wynajęcia sali.

XIII Regaty o Puchar Marszałak woj. dolnośląskiego

Przypominamy, że w dniach 28-30 lipca na terenie zalewu Mietkowskiego odbędą się XIII Regaty o puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Natomiast biuro regat mieścić się będzie na terenie naszego ośrodka w Borzygniewie. Poniżej przedstawiamy program regat podany przez organizatorów.

28.07.2017 piątek
17:00-20:00- przyjmowanie zgłoszeń
29.07.2017 sobota
08:00-09:00- przyjmowanie zgłoszeń
09:30- uroczyste otwarcie regat
10:00-odprawa z Sędzią Głównym Regat
10:55-sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia
30.07.2017 niedziela
09:55- sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia
16:00-uroczyste zakończenie regat

STARTUJĄCE KLASY
Regaty zostaną rozegrane w następujących klasach łodzi:
-OPTIMIST GR.A
-OPTIMIST GR.B
-LASER 4.7
-LASER RADIAL
-CADET

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

UPALNY WEEKEND W BORZYGNIEWIE!

Najbliższa sobota i niedziela zapowiada się bardzo gorąca,
synoptycy przewidują, że w Borzygniewie termometry pokarzą aż 30°C. W Sobotę 28°C, natomiast w niedzielę nawet 30°C.
W tak upalne dni nie ma nic lepszego niż relaks nad wodą i zimne napoje. Idealnym miejscem do takiego wypoczynku jest oczywiście Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji w Borzygniewie.
W naszej ofercie wypożyczalnia sprzętu wodnego: kajaki, rowery wodne czy łodzie. 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Mistrzostwa Europy w pływaniu w płetwach na terenie naszego ośrodka!

To już jutro! Mistrzostwa Europy w pływaniu w płetwach na terenie naszego ośrodka!
Natomiast w dniu dzisiejszym o godzinie 14:00 odbędzie się oficjalny trening.
Plan jutrzejszych zawodów:
9:30 - 10:15 rozgrzewka
10:30 - wyścig sztafeta 4x2000 m
15:00 - wyścigi indywidualne kobiet na 6000 m 
17:00 - wyścigi indywidualne mężczyzn na 6000 m
19:00 - Oficjalna ceremonia wręczenia nagród
ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA!!!

Regaty żeglarskie o Puchar Polski Południowo-Zachodniej

Przygotowanie plaży przed sezonem 2017

 

Strzała będzie latać

Wycieczka do Borzygniewa nad Zalewem Mietkowskim. 04-06.2016
 

Śpiewanie nad wodą 21-22 maja 2016

Miejsce imprezy: Plaża na Cyplu w Maniowie XXI festiwak zespołów ludowych

Galeria zdjęć

Z przyjemnością informujemy, że na terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wroclawdkiego w Borzygniewie w wyniku modernizacji powstały: przyłącza elektryczne na campingu, letni aneks kuchenno-socjalny dla gości, płac zabaw dla dzieci , urzàdzenia zewnętrznego fitnesu. Całość terenu campingu Ośrodka oraz drogi dojazdowej została doświetlona energooszczędnym oświetleniem.

   

Modernizacja pola campingowego

Z satysfakcja informujemy ze na OSWIRPW w Borzygniewie trwają prace związane z modernizacja pola campingowego.
W wyniku prac powstaną stanowiska z niezależnym zasilaniem w prąd, placem zabaw dla dzieci, zadaszeniem socjalnym dla klientów oraz urządzenia do tzw. Fitnessu zewnetrznego.
Całość campingu zostanie doświetlona wraz z drogą dojazdową.

Drugi Powiatowy Piknik dla Osób Niepełnosprawnych

Dnia 12 września 2015 roku na terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie nad Zalewem Mietkowskim  odbędzie się w godzinach 12.00 - 16.00 Drugi Powiatowy Piknik dla Osób Niepełnosprawnych.
Zapraszamy. 

BOSW W Gazecie Wrocławskiej

zapraszamy do przeczytania zrtykułu w Gazecie Wrocławskiej

Pobierz plik: pobierz bosw-gazeta.pdf bosw-gazeta.pdf
Pobierz plik: pobierz program-zawodow.pdf program-zawodow.pdf
Pobierz plik: pobierz przebieg-zawodow.pdf przebieg-zawodow.pdf

Informacja o utrudnieniach

Pobierz plik: pobierz Informacja-1.pdf Informacja-1.pdf

V Otwarte Biegi przełajowe 15.04.2014

Program:

10.00 - Uroczyste rozpoczęcie
            10.00 - 12.15 - 14 biegów przełajowych w poszczególnych kategoriach
            12.30 - wręczenie nagród i uroczyste zakończenie zawodów

 

Przewidziano wiele atrakcji:
           - wśród uczestników będą rozlosowane atrakcyjne nagrody (tablety, sprzęt sportowy, bilety na mecze koszykarskie i piłkarskie, wejściówkido Aqua Park
          - w wyznaczonym miejscu będą się odbywać konkursy z nagrodami

Pod honorowym  patronatem Pawła Fajdka

Galeria zdjęć

Z przyjemnością informujemy, że na terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wroclawdkiego w Borzygniewie w wyniku modernizacji powstały: przyłącza elektryczne na campingu, letni aneks kuchenno-socjalny dla gości, płac zabaw dla dzieci , urzàdzenia zewnętrznego fitnesu. Całość terenu campingu Ośrodka oraz drogi dojazdowej została doświetlona energooszczędnym oświetleniem.

   
     


Strona Liczba odsłon 
Pole namiotowe campingowe OSWiRPW Borzygniew0
   Pole kempingowe Mietków, kajaki, rowery wodne0
        Pole namiotowo campingowe nad Zalewem Mietkowskim 0
        Kajaki,rowery wodne - Wypożyczalnia sprzętu wodnego 0
        Sala konferencyjna Borzyhniew 0
        Domek holenderski 0
        Boisko do siatkówki plażowej 0
        Zimowanie jednostek pływających OSWiR Borzygniew 0
        Archiwum filmowe 0
        test 0
        Cennik usług 0
   Aktualności | OSWiR Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie0
        Bieg Mietkowski 2016 0
        Relacja z Biegu Mietkowskiego 2015 0
        Bieg Mietkowski 2014 0
        Bieg_Mietkowski_2013_podsumowanie 0
        Archiwum aktualności 0
        Festiwal Odloty 0
        Targi turystyczne 0
        Sportowa Majówka 30.04-01.05.2016
w Ośrodku Sportów Wodnych i Rekeracji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie
0
        Marinowanie 2014 0
        XII REGATY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO 0
        Triathlon 2017 0
        Triathlon 2016 0
        Konkursy 0
        Regaty o Puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego zakończone. 0
   Oferta0
   Mapa serwisu0
   Lider | OSWiR Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie0
   Partnerzy | OSWiR Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie0
        Partner projektu - gmina Mietków 0
        Partnerzy 0
   Kontakt | OSWiR Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie0
   admin0
   Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji0
        Praca 0
        Galeria zdjęć 0
            wrzesien_2012 0
            sierpien_2012 0
            styczen_2011 0
            maj_2011 0
            kwiecien_2011 0
        Borzygniew 0
        Projekt | OSWiR Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie 0
        Filmy 0
   Dokumenty do pobrania0
   Galeria | OSWiR Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie0
        podgladania_filmowe_na_plazy_jesien 0
        aktywny_weekend 0
        pozegnanie_wakacji_w_kinie_plenerowym 0
        podgladania_filmowe_na_plazy 0
        kino_plenerowe_2018 0
        regaty_2018 0
        triathlon_2018 0
        warsztaty_ekologiczne 0
        piknik_2018_relacja 0
        bieg_mietkowski_18 0
        Regaty Mietków 2017 0
        marinowanie_2011 0
        Marinowanie Mietków 2013 0
        Warsztaty ekologiczne 2014 0
        Bieg Mietkowski 2014 0
        warsztaty_ekologiczne 0
        konferencja 0
        Szkolenie 0
        Krótka relacja z triathlonu 0
        Egzamin na zeglarza jachtowego 0
        Bieg Mietkowski 2014 zapisy 0
        Triathlon 2014 0
        Rostrzygnięcie konkursu na logo OSWiR 0
        TriMan 2013 Mistrzostwa Polski w triathlonie 0
        Mistrzostwa Europy w pływaniu w płetwach na terenie naszego ośrodka! 0
English0
   Offer0